Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2018 19:08
Call of Duty: WWII The Darkest Shore na mrocznym zwiastunie. Zombie atakują
996V

Call of Duty: WWII The Darkest Shore na mrocznym zwiastunie. Zombie atakują

Strzelanie do nazistów-zombie nigdy się nie nudzi? Sledgehammer Games zaprasza fanów do kolejnej przygody, która została zaprezentowana na efektownym zwiastunie. Dodatek trafi do graczy już w tym miesiącu.

Call of Duty: WWII The Darkest Shore to jeden z elementów pierwszego dodatku do Call of Duty: WWII. Twórcy ponownie zdecydowali się podzielić opowieść z zombiakami w roli głównej na epizody, które pobierzemy w przeciągu następnych kilku miesięcy.

Call of Duty: WWII - recenzja gry

Call of Duty: WWII - The Resistance trafi na PlayStation 4 dokładnie 30 stycznia. Rozszerzenie będzie przez miesiąc dostępne wyłącznie na konsoli Sony, a później trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste.

Gracze mogą w tym wypadku liczyć na trzy nowe mapy do trybu sieciowego, świeżutką operację oraz kolejny rozdział z biegającym trupami. Marie, Drostan, Olivia oraz Jefferson trafią do północnych Niemiec, gdzie na wyspie ma znajdować się doktor Peter "Glücksbringer" Straub. To on stworzył nową armię nieumarłych i systematycznie powiększa swoją hordę wykorzystując specjalną energię.

Atrakcje zostały zaprezentowane na zwiastunie, który wygląda obiecująco. Sympatycy zmagań z nazi-zombiakami mogą szykować się na ciekawą akcję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: WWII - The Resistance Sledgehammer Games zwiastun