Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2018 18:33
Halo 6 dopiero w 2019 roku? Na szczęście serial Stevena Spielberga wciąż powstaje
1193V

Halo 6 dopiero w 2019 roku? Na szczęście serial Stevena Spielberga wciąż powstaje

Wierni wyznawcy Master Chiefa mogą w 2018 roku nie poznać nowej przygody. 343 Industries wciąż pracuje nad grą, która jednak prawdopodobnie trafi na rynek dopiero w przyszłym roku.

343 Industries jeszcze przed wydaniem Halo 5: Guardians informowało o pracach nad Halo 6. Twórcy przygotowali opowieści dla przynajmniej kilku nowych odsłon, jednak wciąż nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji na temat szóstej części.

Halo 5: Guardians oferuje olbrzymi skok jakościowy na Xbox One X

Halo 5: Guardians trafiło na rynek w 2015 roku i wielu graczy miało nadzieję, że kolejna odsłona trafi na rynek właśnie w 2018 roku. Twórcy rozbudzili oczekiwania niektórych graczy w specjalnym wpisie zapowiadający „dobrą zabawę” oraz „nowe przygody” na kolejne miesiące, jednak autorzy podkreślili, że nie chodzi im o „takie przygody”.

„Nadszedł 2018 rok, a w raz z nim obietnica dobrej zabawy oraz nowych przygód. Nie, nie o takich przygodach mówimy, ale będzie mnóstwo ekscytujących, bez względu na to – niektóre mogą Was zaskoczyć bardziej, inne mniej.”

Miłośnicy uniwersum są pewni po tych słowach, że w 2018 roku nie zagramy w Halo 6. Jest to paskudna wiadomość, ale możemy mieć pewność, że 343 Industries rozwija markę i w odpowiednim momencie Master Chief powróci.

Mimo wszystko w 2018 roku powinniśmy usłyszeć o Halo – 5 lat temu Microsoft zapowiedział serial telewizyjny, który miał stworzyć Steven Spielberg. Ogromny budżet, jeszcze większe oczekiwania i niepokojąca cisza. Jeśli baliście się, że projekt umarł, to mamy dobrą nowinę – David Nevins, dyrektor generalny Showtime – podkreślił, że opowieść wciąż powstaje… Chociaż nadal znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji.  

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-live-action-tv-series-still-in-development-according-to-showtime

Tagi: 343 Industries halo 5: guardians halo 6 serial

Nie przegap