Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2018 14:31
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain za 39,99 zł na PlayStation 4 i Xbox One
1293V

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain za 39,99 zł na PlayStation 4 i Xbox One

Nie mieliście okazji zapoznać się z ostatnim tytułem Hideo Kojimy w uniwersum Metal Gear? To dobry moment na zainteresowanie się produkcją, bo pudełkowe wydanie kupicie za niespełna 40 zł.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain trafiło na rynek w 2015 roku i tytuł zgarnął bardzo pozytywne opinie od dziennikarzy z całego świata. Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 93-95%.

W tym miejscu znajdziecie naszą recenzję Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

To bez wątpienia świetny moment na nadrobienie przygody. Produkcja trafiła do najnowszej promocji Empiku i zainteresowani zgarną przygodę za zaledwie 39,99 zł:

W swoim czasie Michał Włodarczyk podsumował swoją recenzję następującymi słowami: „Rewolucyjna skradanka spod ręki legendarnego dewelopera. Trzeba dodawać coś jeszcze?”. Cały tekst znajdziecie powyżej. 

Należy jednocześnie pamiętać, że Konami wciąż rozwija uniwersum Metal Gear bez Hideo Kojimy i pierwszy projekt przygotowany przez Japończyków zobaczymy już 22 lutego – na tę datę zaplanowano premierę Metal Gear Survive. Beta tytułu rozpocznie się 18 i zakończy 21 stycznia.

Tagi: hideo kojima konami metal gear solid v: the phantom pain promocja