Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 21:20
Final Fantasy XV Royal Edition nadciąga. Square Enix szykuje grube wydanie
1296V

Final Fantasy XV Royal Edition nadciąga. Square Enix szykuje grube wydanie

Nadal nie zapoznaliście się z wielką przygodą zatytułowaną Final Fantasy XV? Możecie szykować się na wypakowane treścią pudełko, które trafi na rynek w 2018 roku. Square Enix przygotowuje się do odsłonięcia „Royal Edition”.

Final Fantasy XV Royal Edition to grube wydanie Final Fantasy XV, czyli wielkiego jRPG-a z 2016 roku. Informacje dotyczące nowej wersji przedstawiło ESRB, które oceniło produkcję Square Enix.

Monster Hunter World ma pobić wynik Final Fantasy XV. Legenda branży jest pewna sukcesu

Final Fantasy XV zostało od dnia premiery znacząco rozwinięte. Twórcy przygotowali między innymi trzy dodatkowe opowieści, dzięki którym poznaliśmy dokładna historię Ignisa, Prompto oraz Gladiolusa, czyli trzech przyjaciół głównego bohatera. Gra jednocześnie otrzymała mnóstwo mniejszych DLC, wśród których możemy wyróżnić bronie oraz stroje, a nawet autorzy znaleźli czas na stworzenie sieciowego trybu zatytułowanego Comrades.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo możemy mieć pewność, że właśnie te rozszerzenia trafią do Final Fantasy XV Royal Edition. Square Enix nie zdecydowało się aktualnie ujawnić tytułu, ale informacje o projekcie wyciekły przez ocenę ESRB.

Mimo wszystko warto zaczekać na oficjalną prezentację z jednego powodu – Square Enix w ubiegłym roku potwierdziło chęć rozwijania Final Fantasy XV przez kolejne miesiące (otrzymamy nowe opowieści) i w sumie trudno uwierzyć, by ta cała zawartość trafiła do jednego pudełka. Może właśnie z tego powodu gra została zatytułowana „Royale Edition” a nie „Complete Edition”? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: Twitter.com

Tagi: esrb Final Fantasy XV royale edition Square Enix