Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 14:03
Metal Gear Survive na różnorodnej rozgrywce. Konami pokazuje kampanie single-player
859V

Metal Gear Survive na różnorodnej rozgrywce. Konami pokazuje kampanie single-player

Już w przyszłym tygodniu wielu czytelników PPE pewnie z wielkim zainteresowaniem sprawdzi Metal Gear Survive. Dzisiaj możemy sprawdzić zupełnie nowy fragment rozgrywki, który pokazuje zróżnicowaną zabawę.

Konami ma wielkie plany związane z Metal Gear Survive. Tytuł trafi na rynek już 22 lutego i Japończycy za pomocą produkcji chcą zaoferować graczom ciekawe zmagania sieciowe oraz pełnoprawną kampanię.

Metal Gear Survive z pełnoprawną kampanią. Gameplay przedstawia historię, a Konami zapowiada betę

Dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę single-player, podczas której bohaterowie walczą z bestiami, szukają nowego sprzętu, eksplorują lokacje, stawiają pułapki, tworzą wieżyczki obronne, a nawet mamy okazję zerknąć na przerywnik filmowy zapowiadający fabularne atrakcje.

Metal Gear Survive jest nietypowym eksperymentem, który można porównać do Metal Gear Solid V w połączeniu z grą typu Tower Defense, jednak nie możemy zapomnieć, że jest to tylko i wyłącznie spin-off. Japończycy pracują już nad pełnoprawną kontynuacją Metal Gear Solid, o której powinniśmy usłyszeć już w tym roku.

Nadal trudno mi uwierzyć w sukces Metal Gear Survive, ale z chęcią spojrzę na pełną wersję gry i po kilku głębszych sesjach ocenię, czy Konami znalazło złoty środek na serię po odejściu ze studia Hideo Kojimy.

Beta Metal Gear Survive odbędzie się w dniach 18-21 stycznia i w zabawie wezmą udział wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksów One.

Tagi: beta gameplay Konami metal gear survive