Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2018 18:29
PlayStation VR w 2018 roku otrzyma wiele nowych produkcji. Sony podało konkretne informacje
1104V

PlayStation VR w 2018 roku otrzyma wiele nowych produkcji. Sony podało konkretne informacje

Japońska korporacja zamierza w przeciągu następnych 12 miesięcy wrzucić na PlayStation VR sporo nowych tytułów. Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż posiadają w domach gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Opinie na temat dostępnej biblioteki produkcji dla PlayStation VR są skrajne. Niektórzy chwalą wiele najróżniejszych produkcji third-party, a kolejni narzekają na brak  wielu mocnych tytułów AAA od Sony. Japończycy zamierzają wciąż zachęcać do swojej propozycji graczy i właśnie potwierdzono liczbę nadciągających tytułów.

Star Trek: Bridge Crew działa bez gogli VR. Ubisoft przygotował oczekiwaną aktualizację

W 2018 roku najwięksi sympatycy wirtualnej rzeczywistości mogą zagrać w nawet 130 nowych tytułów. Sony potwierdziło chęć powiększenia zestawienia ze 150 do około 280 produkcji i bez wątpienia jest to świetna wiadomość dla miłośników tej technologii.

Tę wiadomość otrzymał dziennikarz Nikkei od Sony Interactive Entertainment, więc możemy szykować się na sporo przyjemnego i efektownego grania.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, ile z tych produkcji zaoferuje najwyższą jakość, jednak nie możemy zapomnieć, że Sony wciąż współpracuje ze swoimi zespołami first-party w stworzeniu tytułów dostępnych wyłącznie na PlayStation VR.

Pod koniec ubiegłego roku korporacja potwierdziła przekroczenie ponad 2 milionów sprzedanych egzemplarzy PlayStation VR, więc możemy śmiało powiedzieć, że baza użytkowników jest przyzwoita.  

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/05/sony-expects-playstation-vrs-library-increase-150-titles-280-end-2018/

Tagi: playstation 4 playstation vr sony