Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.01.2018 09:33
Wiedźmin 3 będzie jeszcze piękniejszy dzięki nowej wersji HD Reworked Project
5881V

Wiedźmin 3 będzie jeszcze piękniejszy dzięki nowej wersji HD Reworked Project

Najlepszy mod upiększający Wiedźmin 3: Dziki Gon opracował polski fan, znany pod pseudonimem Halk Hogan PL. Od września użytkownik nie publikował aktualizacji w temacie swojego projektu, ale to ma się niedługo zmienić.

"The Witcher 3 HD Reworked Project" zrobił wokół siebie sporo hałasu już w listopadzie 2015 roku, kiedy mod trafił w pierwotnej formie na portal Nexusmods. Przez kolejne lata "HD Reworked Project" znacznie się rozrósł, wprowadzając liczne udoskonalenia graficzne do świata trzeciego Wiedźmina. Przez ten czas mod został pobrany gratisowo przez 400 tysięcy użytkowników serwisu NexusMods.

10-lecie serii Wiedźmin. Recenzja pierwszej części sagi

Okazuje się, że Halk Hogan PL nie skończył jeszcze swojej pracy.. Modder ujawnił, że szykuje HD Reworked Project w wersji 5.0, który zapewni dalszą poprawę grafiki w Wiedźmin 3. Tym razem modder skupia się przede wszystkim na poprawieniu wyglądu roślinności.

W naszej galerii znajdziecie pierwsze screenshoty, demonstrujące grafikę w Wiedźminie 3 z zainstalowaną wersją 5.0 HD Reworked Project (dla porównania dodajemy screeny z podstawowej wersji gry na PC). Nie wiadomo jeszcze niestety, kiedy najnowsza edycja moda trafi na Nexusmods. Póki co możecie pobrać z rzeczonego portalu mod w wersji 4.8, z września 2017 r.

Tagi: