Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 20:38
Gra o Tron. HBO przedstawiło szczegóły ostatniego sezonu
7391V

Gra o Tron. HBO przedstawiło szczegóły ostatniego sezonu

HBO właśnie opublikowało informacje dotyczące ostatniego, ósmego sezonu Gry o Tron. Fani muszą uzbroić się w sporo cierpliwości, ponieważ opowieść zadebiutuje dopiero za kilkanaście miesięcy.

Gra o Tron oficjalnie powróci dopiero w 2019 roku. Spełniły się koszmary fanów, którzy muszą przygotować się na sporo męczącego czekania. HBO niestety nie potwierdziło, czy opowieść zostanie wyemitowana w pierwszej, czy też drugiej połowie roku.

Jodie Foster skrytykowała filmy o superbohaterach. W obronę twórczości stanął reżyser Strażników Galaktyki

Poznaliśmy natomiast liczbę odcinków. Ostatni, ósmy sezony Gry o Tron będzie składał się z sześciu odcinków, których reżyserami zostali David Benioff, D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochni. Benioff i Weiss zajmą się również scenariuszem, a dwójka Amerykanów otrzyma niezbędną pomoc od Bryana Cogmana i Dave’a Hilla.

Odległa data premiery nie jest wielką niespodzianką dla fanów, ponieważ według plotek ostatnia scena zostanie nagrana dopiero w sierpniu 2018 roku. Casey Bloys – jeden z prezesów HBO – wspomniał latem, że producenci stają przed trudnym zadaniem, ponieważ ostatni sezon będzie wymagający dla całej ekipy – aktorzy podczas pracy zawędrują na kilka kontynentów.

HBO jednocześnie pracuje nad serią spin-offów w świecie Gry o Tron. Włodarze stacji w lipcu potwierdzili, że posiadają cztery lub pięć różnych koncepcji na nowe opowieści w świecie George'a R.R. Martina, a sam pisarz podkreślił, że w tym wypadku możemy spodziewać się prequeli.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Game of Thrones Gra o Tron HBO serial