Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 18:54
PlayerUnknown's Battlegrounds działa znacznie lepiej na Xbox One i Xbox One X. Test potwierdza pracę studia
1865V

PlayerUnknown's Battlegrounds działa znacznie lepiej dzięki aktualizacjom na Xbox One i Xbox One X

O sporych problemach PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na konsole Microsoftu powiedziano wiele słów, jednak mało kto tak naprawdę zajął się konkretnym testem produkcji po pierwszych aktualizacjach. Gra działa znacznie lepiej i potwierdza to najnowszy test DigitalFoundry.

PlayerUnknown's Battlegrounds znajduje się w programie Wczesnego Dostępu na konsolach Microsoftu, ale twórcy nie marnują czasu. W zaledwie kilka dni od debiutu na serwerach pojawiły się trzy aktualizacje, które znacząco ulepszyły grę.

Playerunknown's Battlegrounds – (prawie)recenzja największego przeboju 2017 roku

Wiele złych słów powiedziano o jakości PlayerUnknown's Battlegrounds, ale autorzy nie zmarnowali czasu od premiery. Trzy szybkie aktualizacje sprawiły, że gra na Xboksie One X i Xboksie One działa w najważniejszych momentach w niemal stałych 30 klatkach na sekundę.

Lepsze wyniki osiąga nowa wersja urządzenia, ale nawet na „zwykłym” Xboksie One można bez większego problemu pograć w PUBG. Autorzy wciąż nie dopracowali początku rozgrywki (lobby dla 100 osób), czy też lotu, jednak możemy mieć pewność, że także w tych miejscach pojawią się stosowne poprawki.

Bluehole Studios nadal musi dopracować niektóre miejscówki, poprawić płynność animacji podczas jazdy (głównie XOne), w trakcie rozgrywki od czasu do czasu można natrafić na spadki fps, jednak PUBG działa lepiej, a będzie znacznie śmigał znacznie lepiej w przeciągu następnych tygodni.

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że na początku roku zadebiutuje na serwerach kolejna duża aktualizacja, która zajmie się naprawą błędów oraz poprawi płynność animacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluehole Studios digital foundry fps PlayerUnknown's Battlegrounds