Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2018 18:39
Seria niefortunnych zdarzeń powróci. Zwiastun potwierdza datę premiery
745V

Seria niefortunnych zdarzeń powróci. Zwiastun potwierdza datę premiery

Hrabia Olaf zdecydował się powitać w nowym roku wszystkich subskrybentów platformy Netflix i zapowiedział nową opowieść pełną… Niefortunnych zdarzeń. Drugi sezon serialu zadebiutuje już w marcu, a dzisiaj możecie spojrzeć na zajawkę przygody.

Seria niefortunnych zdarzeń zadebiutowała na platformie Netflix 13 stycznia 2017 roku. Serial to adaptacja serii książek dla młodzieży pod tym samym tytułem, za którą odpowiada Daniel Handler. Twórca publikował pod pseudonimem Lemony Snicket – jest to jednocześnie fikcyjna postać i narrator w historii.

Wiedźmin od Netflix wciąż w bardzo wczesnej fazie powstawania. Przed twórcami miesiące prac

Seria niefortunnych zdarzeń została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków (średnia ocen na poziomie 81%), więc mogliśmy się spodziewać, że Netflix będzie kontynuował historię. Dzisiaj oficjalnie możemy spojrzeć na nową zajawkę, na której pojawia się oczywiście hrabia Olaf.

Postać grana przez Neila Patricka Harrisa zapowiada premierę drugiego sezonu. Wszystkie 10 odcinków nowej przygody zobaczymy 30 marca 2018 roku wyłącznie na platformie Netflix.

Jeśli nigdy wcześnie nie mieliście okazji zapoznać się z tym serialem, to na pewno warto naprawić ten błąd, bo w swoim czasie wielu krytyków zachwalało produkcję, za którą odpowiadali Barry Sonnenfeld, Rose Lam, Daniel Handler (producenci), Barry Sonnenfeld (reżyser) i Mark Hudis (scenarzysta).

Tagi: