Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 02.01.2018 14:00
Wybieramy najbardziej oczekiwane gry 2018 roku w PSX Extreme!
1170V

Wybieramy najbardziej oczekiwane gry 2018 roku w PSX Extreme!

Początek roku nie może się odbyć bez wielkiego, redakcyjnego typowania najbardziej oczekiwanych tytułów kolejnych 12 miesięcy. W 245. numerze PSX Exttreme mówimy o tym na co napalamy się najbardziej.

Jak co roku, nasz plebiscyt obejmuje głosy wszystkich zgRedów oraz współpracowników, którzy tworzą wspólnymi siłami PSX Extreme.

A może tak prenumerata na dobry początek roku? ;-)

W głosowaniu wzięło udział łącznie 50 osób. Każdy z nich wybrał swoje top 10, które potem zebraliśmy w całość i podliczyliśmy punkty przyznane każdej grze. Efektem jest lista 50 najbardziej pożądanych przez naszą redakcję gier w nadchodzących miesiącach, z czego pierwszej trzydziestce przyglądamy się dokładniej. W zestawieniu nie brakuje małych zaskoczeń oraz tytułów, które tak na prawdę nie mają jeszcze daty premiery, lub ich pojawienie się w 2018 jest mocno wątpliwe. Mimo to nazwy tych gier rozpalają naszą wyobraźnię tak mocno, że po prostu musieliśmy je umieścić na tej liście.

Ale plebiscyt to nie wszystko. Korzystając z okazji, analizujemy branżowe plotki dotyczące nowego roku oraz zbieramy największe kinowe hity, które w 2018 mogą zawojować kina. Wszystko to na 9 stronach wypchanych po brzegi informacjami oraz naszymi przewidywaniami!

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme! 

Tagi: 2018 psx extreme