Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.12.2017 16:25
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald. Nowe zdjęcia prezentują młodego Dumbledore'a
1259V

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald. Nowe zdjęcia prezentują młodego Dumbledore'a

Uniwersum wykreowane przez J.K. Rowling jest na tyle ogromne, że bez problemu można by na jego bazie nakręcić z kilkanaście kolejnych filmów, napisać jeszcze więcej powieści i wyprodukować drugie tyle gier. Tę misję na razie realizuje seria Fantastyczne Zwierzęta.

Pierwsza część filmu o fantastycznych zwierzętach zebrała całkiem dobre noty i zapowiada się na to, że jej następca zatytułowany Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald, będzie jeszcze lepszy i ciekawszy. Póki co nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym filmie poza jakimś drobnym zarysem jego fabuły.  

Plagiat czy zbieg okoliczności? Problematyczna reklama Battlegrounds na Xbox One

Akcja filmu dzieje się w okolicach 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednakże ten cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej akcji wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie istoty niemagiczne.

Jak to zawsze bywa, na drodze musi stanąć mu jakiś potężny jegomość, którym w tym przypadku będzie jego były najlepszy przyjaciel, Albus Dumbledore.

Najnowsze fotki, które ekskluzywnie zgarnął magazyn Empire, prezentują nam wygląd młodego Albusa oraz jego rywala, w którego wciela się sam Johny Depp - nie jest ich co prawda zbyt wiele, ale dają fajne spojrzenie na to, jak ekipa filmowa widzi młodą wersję późniejszego, najpotężniejszego dyrektora Hogwartu.

Tagi: Empire Fantastyczne zwierzęta 2 Harry Potter