SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.12.2017 17:00
Pokemon Switch. Pierwsze plotki o ósmej generacji - nowy system walki i premiera w 2018 roku!
2969V

Pokemon Switch. Pierwsze plotki o ósmej generacji - nowy system walki i premiera w 2018 roku!

Nintendo Switch doczekał się już kilku hitów najwyższej klasy, lecz wciąż brakuje mu konkretnych informacji na temat jednej z najważniejszych marek Nintendo - Pokemonów. 

W ostatnich dniach przed nowym rokiem pojawiły się bardzo fajne i dosyć konkretne przecieki dotyczące kolejnej generacji naszych ukochanych kieszonkowych stworków.

Poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na styczeń!

Wynika z nich sporo ciekawych informacji, więc warto im się przyjrzeć, gdyż możemy się już niebawem doczekać kolejnej pokemonowej rewolucji. Przede wszystkim premiera gry została zaplanowana na końcówkę 2018 roku lub pierwsze 2-3 miesiące 2019, co pokrywa się z obietnicą Nintendo, że Pokemon Switch pojawi się całkiem niedługo.

Ponadto system walki zostanie uproszczony - coś na wzór Pokken Tournament,  gdzie bawimy się w moce na zasadzie kamień-papier-nożyce. Oby jednak to się nie sprawdziło. Jakie jeszcze nowości zawiera plotka?

  • Została już zakończona chińska lokalizacja skryptu gry
  • Nie będzie nowych Mega Ewolucji
  • Z-Moves będą wykorzystywać Joy-Cony i zabawę ruchem
  • Fabuła ma opowiadać o konflikcie tradycji z nowoczesnością
  • Nowy region jest inspirowany Hiszpanią lub Włochami

Nintendo od dawna mówi, że Pokemony na Switcha mają doczekać się takiej rewolucji jak Zelda i Mario. Czy zatem takie plotki się sprawdzą? Przekonamy się zapewne przy okazji najbliższego dużego Directa.

Źródło: https://pokejungle.net/2017/12/26/rumor-first-alleged-gen-viii-details-surface/

Tagi: