SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2017 15:36
Catherine: Full Body na zwiastunie. Pierwszy pokaz gry na PlayStation 4
1055V

Catherine: Full Body na zwiastunie. Pierwszy pokaz gry na PlayStation 4

Fani Catherine mogą szykować chusteczki na przyszłoroczną premierę. Atlus zaprezentował grę na pierwszym zwiastunie, który pozwala spojrzeć na wersję przeznaczoną na PlayStation 4.

W lutym 2011 roku w Kraju Kwitnącej Wiśni zadebiutowała nietypowa produkcja zatytułowana Catherine. Europejczycy i Amerykanie czekali na tę przyjemność niemal rok, jednak bez wątpienia warto było zainteresować się tym tytułem Japończyków.

Catherine 2 nadciąga? Atlus chce nam coś powiedzieć

Atlus przypomniał sobie o tej marce i zdecydował się na wydanie zatytułowane „Full Body”. Gra zmierza na PlayStation 4 i PlayStation Vitę, a premiera w Japonii odbędzie się zimą 2018 roku. Trudno w tej sytuacji powiedzieć, czy mieszkańcy Starego Kontynentu otrzymają możliwość poznanie tej historii w przeciągu następnych dwunastu miesięcy. Należy na pewno pamiętać, że lokalizacja jest gotowa, więc Japończycy mogą zdecydować się na wielką, światową premierę.

Powrót Catherine był łatwy do przewidzenia. We wrześniu twórcy opublikowali bardzo intrygujący materiał, na którym zobaczyliśmy Trishę – kobieta wspomniała, że już wkrótce może powrócić na swoje miejsce.

Możemy mieć nadzieje, że to tylko i wyłącznie początek pozytywnych informacji. W Sieci wciąż krążą opinie, według których  Catherine: Full Body ma przygotować graczy na pełnoprawną kontynuacje, która powstaje od dobrych kilku lub nawet kilkunastu miesięcy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Atlus catherine 2 catherine: full body trailer zwiastun