SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2017 00:00
Sony rozdaje Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds. Firma nagradza fanów Aloy
7457V

Sony rozdaje Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds. Firma nagradza fanów Aloy

Japońska korporacja zdecydowała się na nietypową promocję. Firma wysyła wiadomości do graczy i rozdaje Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds, czyli duży dodatek do pierwszej przygody Aloy. Rozszerzenie należy pobrać do środy.

Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds to pierwsze i aktualnie ostatnie, fabularne rozszerzenie do nowej gry Guerrilla Games. Dodatek trafił na rynek 7 listopada i zebrał sporo pochwał od dziennikarzy oraz fanów nowego świata Holendrów. 

Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds - recenzja dodatku

Bez jakiejkolwiek zapowiedzi i bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Sony rozsyła wiadomości e-mail do posiadaczy Horizon: Zero Dawn, którzy nie posiadają dodatku The Frozen Wilds. Wiadomość jest prostą informacją – do 27 grudnia, godziny 00:59, szczęśliwy adresat może skorzystać z dołączonego kodu.

To bardzo przyjemna promocja, która pokazuje, że japońska korporacja potrafi docenić swoich fanów. Trudno tak naprawdę powiedzieć, jak wygląda dokładnie kryterium przyznania nagrody, ale jak widać poniżej – również gracze z Polski otrzymują taki prezent.

Wspominam o tym nie bez powodu – podarek jest w pewien sposób limitowany, bo trzeba go wykorzystać do podanej daty. W tej sytuacji lepiej sprawdźcie skrzynki e-mail, bo może i Wy również spędzicie święta z Aloy.

Tagi: