SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2017 16:02
Blizzard poszukuje pracowników do tajemniczego projektu. FPS z samochodami?
710V

Blizzard poszukuje pracowników do tajemniczego projektu. FPS z samochodami?

Twórcy uniwersum Diablo wciąż nie potwierdzili swoich produkcji przyszłe lata, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy z Blizzarda pracują nad przynajmniej jednym, nowym tytułem. W grze nie zabraknie pojazdów, które będziemy obserwować z oczu bohatera.

Zdaniem pracowników Goldman Sachs twórcy z Blizzarda pracują nad dwoma tytułami: nowym Diablo oraz Overwatch 2. Gry mają wskoczyć na półki sklepowe w 2019 i 2020 roku.

Diablo 4 oraz Overwatch 2 to kolejne projekty studia Blizzard. Analitycy są pewni i podają nawet daty premier

Informacje podane przez przedstawicieli jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie nie zostały wciąż potwierdzone, jednak spore ciekawostka pojawiła się na witrynie Blizzarda. Studio oficjalnie poszukuje pracownika do niezapowiedzianego tytułu:

„Szukamy utalentowanego inżyniera gameplayu, który pomoże w tworzeniu pojazdów oraz budowaniu funkcji obsługi pojazdów za pomocą solidnego, pierwszoosobowego silnika dla niezapowiedzianego projektu.”

Trudno tak naprawdę przewidzieć ruchy „Zamieci”, jednak szczerze mówiąc nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli w przyszły mroku faktycznie otrzymamy zapowiedź Overwatch 2, w którym pojawią się znacznie większe mapy oraz pojazdy.

Niektórzy gracze celują w debiut zmagań Battle Royale w Overwatch… Co w sumie również wydaje się dość sensownym pomysłem. Twórcy w tym wypadku muszą się śpieszyć, bo boom na wielką mapę z setką graczy nie będzie trwał wiecznie.

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/2017-19-12-blizzard-s-new-fps-will-have-vehicles

Tagi: blizzard Diablo nowe ip Overwatch