SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.12.2017 11:55
My Hero Academia: One's Justice. Pierwszy zwiastun i gameplay prezentują Deku i Bakugo
1230V

My Hero Academia: One's Justice. Pierwszy zwiastun i gameplay prezentują Deku i Bakugo

My Hero Academia jest obecnie jednym z najlepszych i najszybciej zyskujących popularność seriali anime. Tytuł ten zaskarbił sobie serca widzów świetną historią i rewelacyjną animacją, dlatego też autorzy pragną teraz powtórzyć ten sukces na polu gier wideo.

Rok 2017 można śmiało nazwać bardzo udanym dla tegoż uniwersum, a nadchodzący rok 2018 będzie jeszcze tylko lepszy.

10 najlepszych prezentów dla Gracza

Po pierwsze będzie tak za sprawą gry My Hero Academia: One's Justice, z której w końcu zobaczyliśmy pierwszy zwiastun oraz nieco rozgrywki. Zgodnie z oczekiwaniami będzie to bijatyka utrzymana nieco w stylu Naruto Ultimate Ninja Storm. Znany już dobrze schemat pojedynków na otwartych arenach w połączeniu z destrukcją otoczenia i świetnymi akcjami powinny dać nam bardzo fajne efekty.

Fabularnie tytuł pokaże też nieco tego, co może zadziać się pomiędzy Deku a jego obecnym przeciwnikiem w postaci szalonego Shigarakiego. 

Ponadto warto wspomnieć, że otrzymaliśmy dziś zwiastun trzeciego sezonu anime oraz pierwszy art work z kinowego filmu animowanego My Hero Academia. Wszystkie te dobroci trafią do nas już w 2018 roku. Gra zaś zadebiutuje wyłącznie na PS4 oraz Nintendo Switch i trafi na Zachód.

My Hero Academia - zwiastun gry, anime i gameplay

Tagi: Bandai Namco bijatyka My Hero Academia My Hero Academia: One's Justice