SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.12.2017 10:45
Red Dead Redemption 2 pojawia się w GTA Online!
3438V

Red Dead Redemption 2 pojawia się w GTA Online!

Red Dead Redemption 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2018 roku, dlatego też każda informacja czy akcja związana z nadchodzącą przygodą wywołuje nie małe poruszenie.

Już teraz w ramach GTA Online możemy zacząć nakręcać się na nadchodzącą premierę kontynuacji najlepszej gry traktującej o Dzikim Zachodzie.

Kody do GTA V

Rockstar wykorzystując popularność swojej maszynki do zarabiania pieniędzy postanowiło rzucić graczom małe wyzwanie i przy okazji nagrodzić ich fajnym upominkiem. Zadanie jest proste, albowiem musicie jedynie połazić po okolicach Los Santos i porobić zdjęcia wyznaczonym w misji miejscówkom, a jeśli tego dokonacie, otrzymacie fajne nagrody.

Pierwszą z nich jest oczywiście spora doza gotówki, bo na waszym wirtualnym koncie wyląduje aż 250 000 dolców, co umili wam rozgrywkę. Drugą zaś jest piękny złoty rewolwer, który to jest obiektem poszukiwań owej misji - za znalezienie tegoż reliktu przeszłości w GTA Online dostaniecie wspomnianą gotówkę, lecz aby móc pobawić się nią w Red Dead Redemption 2, gdy gra pojawi się już na rynku, musicie zaliczyć specjalne wyzwanie headshotów.

Red Dead Redemption 2 - polski zwiastun

Tagi: