Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2017 18:52
PlayerUnknown's Battlegrounds z fantastycznym rekordem na Xbox One! Gra dodawana za darmo do Xbox One X
1768V

PlayerUnknown's Battlegrounds z fantastycznym wynikiem na Xbox One! Gra dodawana za darmo do Xbox One X

Sympatycy marki Xbox nie zawiedli. Microsoft właśnie potwierdził ogromne zainteresowanie PlayerUnknown's Battlegrounds i jednocześnie zaprosił zainteresowanych do nowej promocji. Klienci Xbox One X otrzymają ten wyjątkowy tytuł za darmo.

PlayerUnknown's Battlegrounds podbiło Steam. Grę na platformie Valve kupiło już ponad 25,5 miliona graczy, a średnio na serwerach można natrafić na 2,2 miliona fanów strzelania. To jeden z największych fenomenów ostatnich miesięcy.

PlayerUnknown's Battlegrounds. Gracze znaleźli sposób na ulepszenie framerate'u na Xbox One

Posiadacze Xboksów One również nie zawiedli. Microsoft właśnie potwierdził pierwszy sukces produkcji na swojej platformie – ponad milion graczy nabyło PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One w przeciągu 48 godzin od premiery!

To genialny rezultat, który pokazuje, że tytuł cieszy się fantastycznym zainteresowaniem nawet na konsolach. Możemy mieć pewność, że to dopiero początek pozytywnych rezultatów, ponieważ autorzy zamierzają wciąż ulepszać pozycję i wrzucać na serwery kolejną zawartość. Pamiętajcie – PlayerUnknown's Battlegrounds na Xboksie One, Xboksie One S i Xboksie One X wciąż znajduje się w programie Xbox Preview.

Microsoft postanowił w ciekawy sposób uczcić ten wynik – wszyscy klienci, którzy kupią Xboksa One X od 17 do 31 grudnia otrzymają za darmo PlayerUnknown's Battlegrounds. Promocja będzie również dostępna w naszym kraju.

A jak tam Wasze wrażenia? Ja strzelam od kilku dni i… Dawno nie czułem takiej ekscytacji podczas akcji. Gdy na mapie pozostaje 10 zawodników to zaczyna się prawdziwy hardcore. Mnóstwo emocji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: