SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.12.2017 10:43
PlayerUnknown's Battlegrounds. Gracze znaleźli sposób na ulepszenie framerate'u na Xbox One
3311V

PlayerUnknown's Battlegrounds. Gracze znaleźli sposób na ulepszenie framerate'u na Xbox One

Konwersja PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One/Xbox One X pozostawia wiele do życzenia. Okazuje się jednak, że gracze znaleźli sposób na doraźne poprawienie framerate'u.

Gracze zgromadzeni na forach dyskusyjnych (m.in. na Reddit) zgłaszają, że znaleźli zaskakująco efektywny sposób na ulepszenie framerate'u w PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One/Xbox One X. Jedyne co trzeba zrobić to wyłączyć w ustawieniach systemowych konsoli nagrywanie zawartości DVR. Stracimy w efekcie takiego działania możliwość szybkiego zapisywania fragmentów gameplayu, ale za to zyskamy - jak twierdzą setki graczy z Reddit - wyraźną poprawę płynności animacji w PlayerUnknown's Battlegrounds.

Battlegrounds na Xbox One to techniczny koszmarek

Problem ma mieć związek ze zbyt wolnym twardym dyskiem używanym w XOne. Przy korzystaniu ze znacznie szybszego dysku SSD gra podobno zachowuje się tak samo jak z wyłączonymi opcjami nagrywania.

DigitalFoundry opublikowało nowy test graficzny PlayerUnknown's Battlegrounds. Dzięki filmikowi możemy przyjrzeć się, jak dokładnie prezentują się poszczególne wersje gry (na Xbox One, Xbox One X i PC).

Wg pierwszych informacji PlayerUnknown's Battlegrounds cieszy się wielką popularnością również na Xbox One. Szacuje się, że tytuł kupiło już ok. pół miliona graczy.

Źródło: https://www.reddit.com

Tagi: bluhole grafika humor PlayerUnknown's Battlegrounds xbox one xbox one x