Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2017 19:31
Elite Dangerous z kolejnym etapem inwazji. Zwiastun potwierdza potężne ataki
776V

Elite Dangerous z kolejnym etapem inwazji. Zwiastun potwierdza potężne ataki

Uwaga! Uwaga! To nie są ćwiczenia! TO NIE SĄ ĆWICZENIA! Thargoidy rozpoczęły kolejny etap inwazji, przez którą nikt nie jest bezpieczny. Ratujcie własne statki, szukajcie współtowarzyszy broni i nie czekajcie na zbawienie.

Nie mamy najlepszych informacji dla odkrywców galaktyki. Obca rasa już nie tylko biernie przygląda się naszym poczynaniom, a rozpoczęła atak. Wiele na to wskazuje, że Thargoidy mają plan, który właśnie wcielają w życie.

Elite Dangerous. Rozpoczęła się inwazja obcych, a gracze szukają ratunku

We wrześniu miałem przyjemność poinformować naszych czytelników o ataku tajemniczej rasy w Elite Dangerous. Gracze napotkali na dziwaczne statki kosmiczne, które odpowiedziały ogniem, jednak dopiero dzisiaj rozpoczęła się prawdziwa inwazja.

Thargoidy zaczęły atakować star porty, w których wciąż znajdują się ludzie! Nie czytajcie tej wiadomości, rzućcie wszystko i zbierajcie ocalałych. To od Was zależą losy naszej rasy! Ostrzegam jedynie, że jest to bardzo niebezpieczna misja, podczas której musicie zwracać uwagę na panujący wszędzie ogień – stacje kosmiczne płoną.

Rząd Frontier Developments wzywa wszystkich do pomocy, a jednocześnie publikuje poniższy materiał. To przestroga i zarazem wymowne błaganie. Pomożecie?  

Tagi: elite dangerous Frontier Developments zwiastun