SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2017 18:07
Ghost Recon: Wildlands pozwoli zmierzyć się z Predatorem. Szykujcie się na polowanie
2233V

Ghost Recon: Wildlands pozwoli zmierzyć się z Predatorem. Szykujcie się na polowanie

Ubisoft ma ciekawe plany na rozwój Ghost Recon: Wildlands. Studio zapowiedziało nowe wydarzenie, które pozwoli graczom zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem. Będzie to spore wyzwanie dla wszystkich fanów produkcji.

Już wczoraj dostaliśmy pierwsze sygnały o pojawieniu się Predatora w Ghost Recon: Wildlands, a dzisiaj możemy spojrzeć na drugi zwiastun. Twórcy oficjalnie zapowiadają „Legendę Predatora”, czyli darmowe, specjalne wyzwanie, które trafi na serwery już jutro.

Ghost Recon: Wildlands otrzyma darmową zawartość. Zwiastun pokazuje Jungle Storm

Francuzi ponownie zaskakują. Korporacja we współpracy z ForNextGames postanowiła przenieść Predatora do Ghost Recon Wildlands i z tej okazji gracze otrzymają kolejne, darmowe dodatki. Od jutra zainteresowani sprawdzą zupełnie nową misję, która została zapowiedziana następującymi słowami:

„Od 14 grudnia do początku stycznia wszyscy gracze w Ghost Recon Wildlands będą mogli wziąć udział w ostatecznych łowach na Predatora. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to najtrudniejsza walka w całej grze Ghost Recon Wildlands.”

Szykuje się ostra zabawa, ale musicie wiedzieć, że to nie koniec przyjemności. Zawodnicy otrzymają możliwość odblokowania nowych przedmiotów do modyfikacji z filmu Predator, a jednocześnie w trybie PVP pojawi się nowa klasa nazwana… Predator.

„Nowa klasa Ghost War, inspirowana postacią Dutcha z oryginalnego filmu Predator, będzie mogła skorzystać z trybu Battle Rage, oferując tym samym graczom ofensywnym nowe, alternatywne strategie i taktyki na polu bitwy PVP. Gracze w Ghost War zyskają dostęp do nowej klasy poprzez przepustkę Ghost War lub przepustkę sezonową. Mogą też użyć bezpośrednio punktów prestiżu.”

„Legenda Predatora” to pomysł przygotowany z okazji uczczenia 30. Rocznicy premiery pierwszego filmu ze znanym potworem.

Tagi: ghost recon: wildlands tom clancy’s ghost recon: wildlands Ubisoft