Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2017 21:00
Ghost Recon: Wildlands otrzyma darmową zawartość. Zwiastun zapowiada przedstawia Jungle Storm
954V

Ghost Recon: Wildlands otrzyma darmową zawartość. Zwiastun pokazuje Jungle Storm

Francuzi zamierzają nadal rozwijać Ghost Recon: Wildlands. Twórcy opublikowali zwiastun ujawniający Jungle Storm, czyli zupełnie nowy dodatek do trybu PVP. Gracze otrzymają nowości za darmo.

Ghost Recon: Wildlands oferowało w dniu premiery wyłącznie zmagania PvE, ale autorzy zdecydowali się wysłuchać opinii fanów i zaoferować porządną aktualizacje. Od kilku tygodni klienci mają dostęp do rywalizacji PvP, która zbiera pochwały.

Ghost Recon: Wildlands ulepszony dla Xbox One X. Ubisoft prezentuje nową wersję na zwiastunie

Autorzy zamierzają rozbudowywać grę w 2018 roku i właśnie z tego powodu możemy dzisiaj spojrzeć na Jungle Storm. Studio zamierza wprowadzić do pozycji cztery nowe miejscówki, dwie nowe klasy oraz oczekiwany tryb rankingowy.

Aktualnie w przypadku wojaków poznaliśmy Tropiciela, który chętnie ukryje się w gąszczach wielkich traw i wyeliminuje przeciwników za pomocą kuszy. Zdaniem Ubisoftu Pathfinder jest „niewidoczny i śmiertelnie dokładny”.

W Ghost Recon: Wildlands w końcu zawalczymy o punkty, będziemy wspinać się w rankingach, więc możemy śmiało oczekiwać, że już wkrótce otrzymamy pierwsze informacje dotyczące turniejów organizowanych przez Ubisoft.

Tagi: ghost recon: wildlands trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap