Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.12.2017 08:19
Wasteland 2 trafi na Nintendo Switch
980V

Wasteland 2 trafi na Nintendo Switch

Już w październiku Brian Fargo, szef inXile Entertainment, stwierdził, że jest "fanem Switch" i że jest bardzo zainteresowany sprzętem Nintendo. To zainteresowanie wyda niedługo konkretne owoce.

Brian Fargo odkrył swoje najbliższe plany wobec Nintendo Switch. Fargo wrzucił na swój Twitter zdjęcie Switcha z odpalonym... Wasteland 2!

W kolejnym wpisie na Twitterze szef inXile stwierdził, że konwersją Wasteland 2 zajmuje się zespół odpowiedzialny za porty The Bards's Tale na smartfony z iOS oraz Androidem.

"Muszę pochwalić zaangażowanie i miłość graczy do tej maszynki. Moje twitterowe zdjęcie ze Switchem rozchodzi się najszybciej ze wszystkich rzeczy, które wcześniej umieszczałem na Twitterze" - napisał Fargo.

Już w październiku pojawiły się też spekulacje, że na Switchu może wylądować inny tytuł inXile. Chodzi o Torment: Tides of Numenera. Czekamy zatem na kolejne wieści.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że inXile pracuje obecnie nad Wasteland 3. Po wydaniu tej produkcji Brian Fargo planuje przejść na emeryturę.

Tagi: inXile Nintendo Switch switch Wasteland 2

Nie przegap