SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2017 19:17
Red Dead Redemption 2 w GTA Online. Rockstar może szykować się na wielki crossover
3565V

Red Dead Redemption 2 w GTA Online. Rockstar może szykować się na wielki crossover

W 2018 roku odbędzie się premiera Red Dead Redemption 2, jednak wiele na to wskazuje, że jeszcze przed tym wydarzeniem będziemy świadkami ciekawego crossovera. Rockstar może zapowiedzieć swoją grę na Dzikim Zachodzie w GTA Online.

W ubiegłym tygodniu informowałem naszych czytelników o ogromnej aktualizacji GTA Online. Rockstar zdecydował się przygotować między innymi nowy napad i nowości właśnie trafiły na serwery. Gracze zdecydowali się przyjrzeć plikom i dostrzegli sporą ciekawostkę.

GTA Online z nowym napadem! Ogromna aktualizacja na zwiastunie

W GTA Online znalazła się broń z Red Dead Redemption 2 – jest to złoty rewolwer, który trafił do skrzyni. Zdaniem przecieków w sieciowym trybie Grand Theft Auto V pojawi się specjalne zadanie, po ukończeniu którego otrzymamy możliwość zdobycia broni w Red Dead Redemption 2.

„Czasami zemsta jest najlepszym daniem podawanym sześciokrotnie, w szybkim tempie i bezpośrednio pomiędzy oczy. Zarejestruj się w Rockstar Games Social Club i uzyskaj dostęp do wyzwania Double Action Revolver Head Shot. Ta misja odblokuje GTA$ oraz ekskluzywną odmianę broni z Red Dead Redemption 2.”

Informatorzy znaleźli dodatkowo model postaci zatytułowany „dead hick”, który podobno pozwoli dostać się do wspomnianego zadania.

Na konkretne potwierdzenie tych informacji od Rockstar musimy jeszcze zaczekać, ale możemy mieć pewność, że takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny. Twórcy serii Grand Theft Auto już wkrótce mogą rozpocząć wielką kampanię marketingową, która powinna zahaczyć nawet o GTA Online. Poniżej możecie spojrzeć na prezentację „skarbów” ukrytych w sieciowym trybie GTA V.

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-gun-gta-online/

Tagi: gta online Red Dead Redemption 2 rockstar take-two