SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2017 16:41
GTA Online z nowymi napadami! Ogromna aktualizacja na zwiastunie
2708V

GTA Online z nowym napadem! Ogromna aktualizacja na zwiastunie

Rockstar nawet na sekundę nie zwalnia. Deweloperzy właśnie zaprezentowali Doomsday Heist, czyli ogromną aktualizację do GTA Online. Zdaniem deweloperów to jeden z największych dodatków, a zwiastun zapowiada konkretną zabawę.

GTA Online jest wciąż rozwijane przez Rockstar. Twórcy zarabiają ogromną gotówkę dzięki produkcji o trzech gangsterach, więc stale przygotowują dodatkowe atrakcje, która trafiają do graczy za darmo.

GTA Online. Nowe wyścigi z transformacjami pojazdów i śmigłowiec bojowy

Długo czekaliśmy na tak znaczące DLC, ale GTA Online już 12 grudnia zostanie powiększone o „Doomsday Heist”. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się „seria ekscytujących zadań”.

Doomsday Heist skupia się na miliarderze o imieniu Avon, który jest przekonany, że nadciąga koniec świata. Kto zdaniem bogacza pociągnie za sznurki i doprowadzi do „Dnia Sądu Ostatecznego”? Rosja, Korea Północna, Chiny a może Iran? Opcji jest sporo, a deweloperzy obiecują zwariowaną opowieść przepełnioną akcją z lat 80-tych. Szykujcie się na kontrolowanie wielkich maszyn, potężnych dział, a nawet wskoczenie w efektowne samochody-samoloty!

Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem. Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad.

Rockstar nie żartowało informując o znaczącym rozbudowaniu GTA Online, jednak czy ktokolwiek spodziewał się takiej bomby? Zdaniem autorów to jedna z największych aktualizacji, która powinna znacząco pobudzić serwery.

Dodatek będzie oczywiście dostępny za darmo dla posiadaczy PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych.

Tagi: dlc Grand Theft Auto V GTA Online trailer zwiastun