Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2017 21:00
Living Dark to nowa gra twórców DayZ . Zwiastuny przedstawiają świat neo-noir
847V

Living Dark to nowa gra twórców DayZ . Zwiastuny przedstawiają świat neo-noir

Dean Hall w końcu ujawnił swoją nową produkcję. Twórca pracuje teraz nad Living Dark, które otrzymało intrygujące zwiastuny. Gra ma zaprowadzić śmiałków do mrocznego świata i pierwsze materiały wyglądają naprawdę nieźle.

Living Dark to narracyjna przygodówka z elementami akcji stworzona przez studio RocketWerkz, czyli zespół prowadzony przez Deana Halla, autora DayZ. Tytuł został zapowiedziany słowami „neo-noirowa przygoda napędzana proceduralną narracją.”

DayZ żyje i zamierza zwojować rynek w 2018 roku. Wersja na Xbox One nadciąga

Gra zaprowadzi graczy do futurystycznego miasta Vox, w którym tylko najpotężniejsi mogą liczyć na sprawiedliwość. W trakcie rozgrywki zawalczymy z licznymi przeciwnikami, czy też nawet frakcjami, jednak każda nasza decyzja wpłynie na sytuację w świecie. Twórcy przygotują system relacji napędzający zachowanie każdej postaci.

Podczas historii znajdziemy wielu sojuszników, natrafimy na wrogów, a wszyscy śmiałkowie będą kreować przygodę na swój własny rachunek – autorzy przygotowali proceduralnie generowaną fabułę, która poznamy w „bogatym, otwartym świecie”. Główny bohater może rozwijać swoje umiejętności, czy też ulepszać sprzęt.

Dean Hall szykuje się na wielkie odsłonięcie swojej nowej marki  –  pierwszy teaser pojawił się wczoraj, a już dzisiaj otrzymaliśmy drugie spojrzenie na projekt. W następnych dniach zerkniemy na kolejne materiały.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dean hall living dark rocketwerkz zapowiedz