Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.12.2017 12:44
Assassin's Creed Origins z lepszą grafiką, nowym poziomem trudności i skalowaniem poziomów wrogów
3788V

Assassin's Creed Origins z lepszą grafiką, nowym poziomem trudności i skalowaniem poziomów wrogów

Trzeba powiedzieć, że Ubisoft mocno się stara, by gracze byli zadowoleni z Assassin's Creed Origins. Tytuł regularnie otrzymuje poprawki, które sprawiają, że ta udana gra staje się jeszcze lepsza.

Tym razem Assassin's Creed Origins otrzymuje aktualizację zajmującą 3GB, przeznaczoną dla wszystkich wersji gry. Rozmiary pliku mają głównie związek ze zwiększeniem jakości tekstur.

Tajemnice Starożytnego Egiptu w PSX Extreme

Deweloperzy pochylili się w patchu przede wszystkim nad błędnym wyświetlaniem tekstur na dalszych planach (drzewka "2D" powinni przejść dzięki temu do historii). Autorzy zapewniają w notatkach dołączonych do patcha o "poprawieniu streamowania tekstur, co pozwala na korzystanie z tekstur wyższej rozdzielczości" oraz o "poprawieniu rozłożenia siatki palm, co zwiększa zasięg ich obserwacji". Wyższą jakość tekstu mają zauważyć przede wszystkim posiadacze Xbox One X. Ubisoft zapewnia też szereg poprawek dla takich lokacji jak Aleksandria i Siwa.

To nie wszystkie nowości w patchu 1.1.0. Autorzy zapewnili nam dostęp do poziomu trudności Nightmare oraz wprowadzili opcję skalowania poziomów wrogów do aktualnego poziomu gracza (można z tego zrezygnować w menu). Deweloperzy dołożyli też tryb Hordy do Areny a na PC zapewnili obsługę wyświetlaczy HDR. Last but not least - autorzy zapewnili opcje personalizacji wyglądu protagonisty w zakresie kaptura, fryzury i brody. Mniejszych poprawek jest tu znacznie więcej. Pełną listę zmian w patchu 1.1.0 znajdziecie w tym miejscu, na oficjalnym forum Ubisoftu.

Patch jest już dostępny na PS4 i XOne. W najbliższych godzinach powinien trafić również na PC.

Źródło: https://forums.ubi.com/showthread.php/1804406-Assassin-s-Creed-Origins-1-1-0-Patch-Notes

Tagi: assasin's creed Assassin's Creed: Origins patch Ubisoft