SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 22:00
NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji. Sprzęt przeceniony o 150 zł
1415V

Nvidia Shield TV w świątecznej promocji. Sprzęt przeceniony o 150 zł

Firma NVIDIA zdecydowała się na ciekawą promocję dla graczy, którzy szykowali się do zakupu Nvidia Shield TV. Urządzenie zostało przecenione i możecie je teraz nabyć z rabatem wynoszącym aż 150 zł. 

O Nvidia Shield TV miałem okazję wspomnieć na portalu w marcu. Wtedy to przez dobry miesiąc sprawdzałem urządzenie, które okazało się dla mnie sporą ciekawostką. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia rozważam nabycie sprzętu, bo najnowsza promocja wygląda naprawdę przyzwoicie.

Nvidia Shield TV – recenzja sprzętu

NVIDIA potwierdziła nową promocję, dzięki której kupcie Nvidia Shield TV za 699 zł. Obniżka o 150 zł może zainteresować wielu klientów, bo propozycja amerykańskiej korporacji jest ciekawym dodatkiem do salonu.

Tak w swoim czasie podsumowałem recenzję Shield TV:

„Przez ostatni miesiąc staram się stworzyć jeden profil klienta, który może zainteresować się Nvidia Shield. Nie jest to łatwe zadanie, bo produkt oferuje filmy w 4K HDR, ale pod względem gier jesteśmy na początku jakiejkolwiek rewolucji. Gamestream sprawdza się w praniu, ale trzeba stworzyć ku temu odpowiednie warunki. Podobnie prezentuje się GeForce NOW - usługa nadal raczkuje, biblioteka pozycji nie jest imponująco wielka, ale w przyszłości gracze mogą odnaleźć tutaj dobrą alternatywę dla stacjonarnych konsol. Urządzenie Nvidii jest bez wątpienia ciekawym uzupełnieniem, które może służyć jako dodatek do posiadanych konsol i PC.”

Pewnie nie każdego zainteresuje taka „maszynka”, ale jeśli akurat szukaliście urządzenia do streamingowania rozgrywki, czy też oglądania ulubionych programów z między innymi platformy Netflix, to warto wskoczyć na stronę NVIDIA.pl, gdzie znajdziecie ostateczne konkrety. Promocja obowiązuje w sklepach Komputronik oraz X-Kom.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: nvidia shield nvidia shield tv promocja