SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2017 06:55
PlayStation Experience 2017. Zbiór wiadomości, opinie redakcji i podsumowanie
4786V

PlayStation Experience 2017. Zbiór wiadomości, opinie redakcji i podsumowanie

Konferencja na PlayStation Experience 2017 właśnie została zakończona. W tym miejscu znajdziecie nasze wrażenia z wydarzenia, a jednocześnie zbiór informacji oraz odnośników do wszystkich materiałów. Zapraszamy!

PlayStation Experience 2017 – opinie redakcji PPE.pl

Gruchozaur: To jest żart? Najgorsza konferencja Sony na przestrzeni wielu lat. Japończycy nie pokazali NIC, nie potwierdzili chociażby JEDNEJ DATY PREMIERY. God of War? 2018. Detroit: Become Human? 2018? Gdzie jest Days Gone? Gdzie jest Spider-Man? Gdzie jest The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima... Final Fantasy VII Remake? Brak jakichkolwiek szczegółów podsumowuje wystąpienie Hideo Kojimy. Japończyk nie przygotował choćby sekundowego materiału dla Sony. MediEvil? Zwykły Remaster. Ta seria potrzebuje nowej, pełnoprawnej, wspaniałej historii… A nie jakiegoś kotleta. To była po prostu strata czasu…

Rozbo: Ale żenada... naprawdę brak mi słów. Wstyd mi trochę, że muszę Wam razem z Wojtkiem zdawać relację z tak beznadziejnej imprezy, jaką było tegoroczne PlayStation Experience. Festiwal ponownie odgrzewanych trailerów, tych samych gameplay'ów z poprzednich imprez (Detroit: Become Human idzie chyba na rekord!) i mowy trawy. Sony chyba się wypaliło, albo ja się wypaliłem. Albo wypaliły się ekrany komputerów w Waszych domach. Przynajmniej pokazali nową część Blazblue, której jestem fanem i fajny trailer Monster Hunter World. Stracone 2 godziny mojego życia. Kto mi je zwróci, no kto? Roooooooogeeeer!

PlayStation Experience 2017 – wszystkie wiadomości

PlayStation Experience 2017 – co nas jeszcze czeka?

  • 20:00 (sobota) – Prezentacja gier na PlayStation VR
  • 21:30 (sobota) – Informacje dotyczące Dreams od Media Molecule
  • 23:00 (sobota) – Najlepsze 10 gier PlayStation według IGN
  • 00:20 (niedziela) – od koncepcji do zapowiedzi Ghost of Tsushima
  • 02:00 (niedziela) – 10 urodziny Uncharted
  • 03:00 (niedziela) – Spotkanie z obsadą The Last of Us: Part II

Tagi: playstation 4 playstation experience playstation vr sony