Shadows Die Twice od autorów Bloodborne to prawdopodobnie powrót marki Tenchu

News
3384V
Shadows Die Twice od autorów Bloodborne to prawdopodobnie powrót marki Tenchu
Bartosz Dawidowski | 08.12.2017, 12:22

Shadows Die Twice to najbardziej tajemnicza zapowiedź, która pojawiła się na The Game Awards 2017. Czy chodzi tu o Bloodborne 2?

Wygląda na to, że niekoniecznie. Fani From Software oczekują oczywiście, że ujawniona w trakcie The Game Awards 2017 zajawka dotyczy Bloodborne 2.

From Software i tajemnicza zapowiedź na TGA 2017

Jeśli dobrze przyjrzeć się zwiastunowi można w nim dotrzeć ciekawy detal. Temat zauważył redaktor serwisu DualShockers, który podkreślił czerwonym konturem przedmiot, który wydaje się być kunaiem. To tradycyjna broń rzucana przez wojowników ninja.

Taki motyw pasuje oczywiście do marki Tenchu, nad którą pracowało From Software. Tak samo jak nazwa Shadows Die Twice, która może być podtytułem nowej produkcji. W teaserze nie zabrakło też czcionki stylizowanej na japońskie znaki kanji. To znowu naprowadza nas na grę z udziałem ninja, lub typowo japońskimi klimatami.

Niestety na szczegóły o Shadows Die Twice musimy jeszcze poczekać. From Software twierdzi, że gra znajduje się na razie we wczesnej fazie produkcji. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w 2014 r. studio zostało wykupione przez Kadokawa Games, które podkreślało w ostatnim czasie, że jest zainteresowane reaktywacją popularnych dawniej IP.

Źródło: własne

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych