Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2017 10:02
Ace Combat: Infinity kończy loty. Niedługo nie włączymy już gry wprowadzonej w 2014 r.
819V

Ace Combat: Infinity kończy loty. Niedługo nie włączymy już gry wprowadzonej w 2014 r.

Cóż, to nie trwało zbyt długo. Ace Combat: Infinity już zwija manatki i żegna się z fanami. Najwyraźniej Bandai Namco zależy na tym, by gracze przesiedli się na Ace Combat 7.

"Wyłączamy naszą starą grę, żebyście kupili nową"? Najnowsze posunięcie Bandai Namco można by podsumować takim złośliwym zdaniem. Fakty są takie, że serwery Ace Combat: Infinity zostaną wyłączone już 31 marca 2018 r., czyli niecałe 4 lata od premiery tej gry free-to-play na PS3, która odbyła się w maju 2014 r.

Ace Combat 7 zachwyca na nowym zwiastunie

Bandai Namco ogłosiło, że sprzedaż przedmiotów w ramach mikrotransakcji zakończy się 9 stycznia. Przedmioty, które zdążyliśmy kupić będzie można wykorzystywać do końca działania serwerów. Po 31 marca nie będzie już można odpalić Ace Combat: Infinity. Gra zostanie całkowicie skasowana z PS Store.

Wydawca przy okazji tej zapowiedzi zachęca do zainteresowania się Ace Combat 7, które zmierza na PS4, XOne oraz PC. Bandai Namco podziękowało fanom za udział w zabawie poniższym zwiastunem (trzeba powiedzieć, że całkiem dobrze zmontowanym).

Tagi: ace combat: infinity Bandai Namco free-to-play ps3

Nie przegap