Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2017 13:11
Ace Combat 7 zachwyca na nowym trailerze i screenach
2817V

Ace Combat 7 zachwyca na nowym trailerze i screenach

Fani gier lotniczych i serii Ace Combat mogą już zacierać łapki, bo wszystko wskazuje na to, że Ace Combat 7 zostało przygotowane z wielkim pietyzmem.

Ta dbałość o szczegóły przekłada się na świetnie wyglądający gameplay, w którym autorzy Ace Combat 7 uwzględnili w miarę realistyczne zachowanie myśliwców na sterowanie. Druga sprawa to fenomenalna oprawa graficzna.

PSX i PS2 dostaną retro bluzy

W najnowszym gameplayu oraz screenach z gamescom 2017 deweloperzy przedstawili trudne warunki pogodowe w Ace Combat 7. Możemy tu zobaczyć, jak wspaniale prezentuje się burza z piorunami, nad którą można oczywiście przelecieć, wzbijają się na wyższy pułap (nie obędzie się oczywiście bez gwałtownych turbulencji w trakcie przebijania przez ciemne chmury).

Nowy materiał z Ace Combat 7 został okraszony komentarzem deweloperów, którzy tłumaczą co dzieje się na ekranie i jakie efekty chcieli osiągnąć w konkretnym miejscu. Całość wypada rewelacyjnie (wreszcie dopracowano widok z kokpitu). Trudno będzie się doczekać premiery, która ma nastąpić w 2018 r.

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco gamesxcom 2017 grafika