SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 21:29
Assassin’s Creed: Origins posiada rozbudowany Photo Mode. Ubisoft prezentuje możliwości
872V

Assassin’s Creed: Origins posiada rozbudowany Photo Mode. Ubisoft prezentuje możliwości

Francuska korporacja zdecydowała się na pełną prezentację trybu zdjęć z Assassin’s Creed: Origins. Twórcy udostępnili materiał i zapraszają fanów do prezentacji Egiptu w obiektywie.

Assassin’s Creed: Origins to kolejna z produkcji Ubisoftu, która posiada pełen Photo Mode. Gracze bez przeszkód mogą przygotowywać ciekawe materiały, a następnie dzielić się nimi ze społecznością. W Egipcie nie brakuje ciekawych miejsc do sfotografowania, więc autorzy zapraszają do zabawy.

Assassin’s Creed Rogue potwierdzony przez Koreańczyków. Ubisoft czeka

7 grudnia startuje konkurs na najlepsze zdjęcia z Assassin’s Creed: Origins, więc autorzy zdecydowali się pokazać możliwości trybu zdjęć. Gracze w Egipcie mogą wykorzystywać kilka efektów, które w ciekawy sposób pozwalają zaprezentować odpowiednie miejsca, czy też specjalne akcje.

Deweloperzy zdecydowali się nawet udostępnić najlepsze materiały i bez problemu w trakcie rozgrywki można obserwować prace społeczności lub nawet… Próbować ich pobić kreując piękniejsze zdjęcia i w ciekawszy sposób przedstawiając sytuacje z ekranu.

Trudno nie odnieść wrażenia, że akurat Assassin’s Creed: Origins idealnie nadaje się do zaprezentowania pięknych ujęć – podczas przemierzania kolejnych miejscówek z łatwością można wpaść na wydarzenia, które po prostu chce się uwiecznić.

Jeśli lubicie od czasu do czasu „cyknąć fotkę” to zainteresujcie się konkursem Ubisoftu, który startuje już jutro.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: assassin’s creed: origins photo mode Ubisoft zwiastun