SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 15:05
Assassin’s Creed Rogue potwierdzony przez Koreańczyków. Ubisoft czeka
4298V

Assassin’s Creed Rogue potwierdzony przez Koreańczyków. Ubisoft czeka

Sympatycy serii Assassin’s Creed powinni szykować wolny czas na Assassin’s Creed Rogue. Kolejne źródło donosi o stworzeniu wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Będzie to świetna okazja do poznania tej niedocenionej przygody.

Assassin’s Creed Rogue dotychczas zadebiutowało na PlayStation 3, Xboksach 360 oraz komputerach osobistych. Przygoda trafiła na rynek wraz z Assassin’s Creed: Unity i nie została odpowiednio doceniona.

Assassin’s Creed Rogue zmierza na PlayStation 4 i Xbox One? Włosi zapraszają do zakupów

Pod koniec 2014 roku gracze skupili się na opowieści we Francji, która zadebiutowała wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Tytuł stworzony przez Ubisoft Sofia zgarną noty na poziomie 72-74%, jednak grze tak naprawdę trudno było rywalizować z nowoczesną odsłoną.

O powrocie Assassin’s Creed Rogue wspominałem na portalu już w ubiegłym miesiącu – wtedy to włoskie sklepy wrzuciły tytuł do oferty – a teraz koreańska witryna oceniająca produkcje informuje o nowej wersji. W tej sytuacji musimy tylko czekać na ruch Ubisoftu. Koreańczycy się nie mylą i już wielokrotnie potwierdzali wielkie tytuły przed wydawcami lub deweloperami.

Sporą ciekawostką jest fakt realizacji Assassin’s Creed Rogue na PlayStation 4 i Xboksa One. Jeśli autorzy zajęli się wyłącznie usprawnieniem grafiki, to gra może nie zyskać sporej popularności, ponieważ już właśnie w 2014 roku wielu graczy narzekało na braki w rozgrywce.

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin's creed rogue playstation 4 Ubisoft xbox one