Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 17:32
Playerunknown's Battlegrounds z DLC dla Xbox One. Gra nie otrzyma mikropłatności wpływających na rozgrywkę
1754V

Playerunknown's Battlegrounds z DLC dla Xbox One. Gra nie otrzyma mikropłatności wpływających na gameplay

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Playerunknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One i z tej okazji Microsoft zdecydował się ujawnić ekskluzywne dodatki, które mogą nabyć sympatycy amerykańskiej korporacji. Jednocześnie deweloperzy potwierdzili pozytywne wieści dotyczące mikropłatności.

Playerunknown's Battlegrounds zadebiutuje na sprzęcie Microsoftu już 12 grudnia. Tytuł na Xboksie One, Xboksie One S i Xboksie One X zadziała w 30 klatkach na sekundę, a zainteresowani gracze muszą przygotować na pozycję około 100 zł. Gra trafiła do pudełek.

PlayerUnknown's Battlegrounds. Zwiastun prezentuje wybuchową akcję

Microsoft zdecydował się zaprezentować „PUBG Warrior Pack”, czyli zestaw ubrań dostępnych do fanów Playerunknown's Battlegrounds. Gracze mogą nabyć ekskluzywne ciuchy dostępne wyłącznie na sprzęcie Amerykanów, jednak rozszerzenia będą dostępne wyłącznie od 14 do 21 grudnia.

Zaprezentowane ubrania to jedyne płatne dodatki dostępne w Playerunknown's Battlegrounds podczas Xbox Game Preview. PUBG Warrior Pack będzie dostępne w cenie 9,99$, ale zainteresowani mogą również wybrać osobno ubrania oraz akcesoria. Stroje zobaczycie w galerii.

Bluehole Studios potwierdziło jednocześnie, że Playerunknown's Battlegrounds nigdy nie otrzyma mikrotransakcji wpływających na rozgrywkę. Sympatycy mogą oczekiwać kosmetycznych produktów, jednak płatne dodatki nie będą zawierać między innymi broni, czy też specjalnych pancerzy:

„Jak już wiecie, nigdy nie wprowadzimy niczego, co ma wpływ na rozgrywkę. Istnieje jednak stosunkowo duże zapotrzebowanie na produkty kosmetyczne.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bluehole Studios Microsoft PlayerUnknown's Battlegrounds xbox one