Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 17:26
Assassin’s Creed Rogue zmierza na PlayStation 4 i Xbox One? Włosi zapraszają do zakupów
1805V

Assassin’s Creed Rogue zmierza na PlayStation 4 i Xbox One? Włosi zapraszają do zakupów

Assassin’s Creed powróciło z przytupem i bardzo możliwe, że Francuzi już planują kolejny ruch. Firma może wkrótce zapowiedzieć Assassin’s Creed Rogue w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Włosi są pewni nowego wydania i zapraszają do zakupów.

W 2014 roku byliśmy świadkami nietypowej sytuacji, ponieważ na rynku pojawiły się aż dwie odsłony serii Assassin’s Creed. Ubisoft zaprosił graczy do Assassin’s Creed Rogue oraz Assassin’s Creed: Unity, jednak z tym pierwszym tytułem mogli w tamtym czasie zapoznać się wyłącznie gracze na PlayStation 3 i Xboksach 360. W 2015 roku odbyła się premiera na PC.

Nadzieja dla zabezpieczeń antypirackich? Assassin's Creed: Origins opiera się atakom od miesiąca

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ trzy włoskie sklepy wrzuciły do swojej oferty Assassin’s Creed Rogue HD, czyli specjalne wydanie na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra zdaniem Webster.it oraz Eprice.it trafi do nas w okolicach 15-18 marca 2018 roku, a Reluxshop.it nie przedstawia konkretów dotyczących daty wydania.

Czy ktokolwiek będzie specjalnie zaskoczony? Ubisoft już w przypadku Assassin's Creed: The Ezio Collection pokazał, że bardzo chętnie wrzuca starsze przygody na konsole aktualnej generacji. W ubiegłorocznym pakiecie otrzymaliśmy Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Assassin’s Creed: Revelations.

Na potwierdzenie tych doniesień musimy zaczekać, lecz warto pamiętać, że w przypadku Assassin's Creed: The Ezio Collection otrzymaliśmy kilka przecieków, które w późniejszym terminie zostały potwierdzone przez francuską korporację.

Dla przypomnienia, zerknijcie na zwiastun Assassin’s Creed Rogue:

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin's creed rogue playstation 4 plotka Ubisoft xbox one

Nie przegap