Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2017 19:20
Destiny 2: Klątwa Ozyrysa na premierowym zwiastunie. Nadciąga wielka przygoda Strażników
805V

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa na premierowym zwiastunie. Nadciąga wielka przygoda Strażników

Bungie właśnie ostatecznie zapowiedziało Destiny 2: Klątwa Ozyrysa. Już jutro rozpoczniemy nową przygodę, która otrzymała premierowy zwiastun. Twórcy przedstawiają wydarzenia oraz pokazują nowości.

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa to pierwszy, duży dodatek do Destiny 2. Bungie ponownie zamierza znacząco rozwijać swoją grę i gracze mogą szykować się na kolejne atrakcje. DLC trafi na rynek już jutro, a wstępne pobieranie rozpocznie się o godzinie 17:00. Serwery wystartują o 19:00.

Destiny 2 za darmo. Bungie prezentuje bezpłatną wersję próbną

Przyjemności zostały zapowiedziane na finalnym zwiastunie. Twórcy w tym wypadku pozwolą graczom odkrywać Merkury, gdzie natrafimy na Ozyrysa, czyli legendarnego Strażnika, którego historia została zapoczątkowana już w pierwszym Destiny.

Dodatek zawiera nowe misje fabularne, tematyczne bronie, pancerze i wyposażenie, aktywności w trybie kooperacji, czy też nowe areny do rywalizacji sieciowej. Tak DLC zapowiedział w swoim czasie Microsoft:

Destiny 2 - dodatek I: Klątwa Ozyrysa stanowi kontynuację podróży twojego Strażnika, podczas której weźmiesz udział w nowych przygodach i misjach fabularnych na Merkurym - nowej lokalizacji w grze. Przemierzaj czas i przestrzeń, aby poznać sekrety Ozyrysa, zapobiec mrocznej przyszłości i odbudować więź między legendarnym Czarownikiem a jego najzdolniejszą uczennicą - Ikorą Rey.

Korporacja z Redmond opublikowała wszystkie szczegóły dotyczące dodatku przed czasem. Bungie nie ma specjalnego szczęścia i już od czasów Destiny wszystkie informacje dotyczące rozszerzeń pojawiają się w Sieci przed oficjalną prezentacją.

Tagi: