Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 19:34
Destiny 2 za darmo. Bungie prezentuje bezpłatną wersję próbną
2336V

Destiny 2 za darmo. Bungie prezentuje bezpłatną wersję próbną

Jeśli wciąż nie mieliście okazji wypróbować Destiny 2, to Bungie przygotowało sporą przyjemność. Twórcy wycieli fragment produkcji i zapraszają wszystkich zainteresowanych do zakosztowania w drugim „Przeznaczeniu”.

Destiny 2 zadebiutowało na rynku we wrześniu i zgarnęło pozytywne opinie od dziennikarzy z całego świata. Gra może pochwalić się średnią na poziomie 84% i w swoim czasie redaktorzy zachwalali znaczące rozwinięcie formuły z pierwowzoru.

Destiny 2. Bungie naprawdę ogranicza nam zdobywane Punkty Doświadczenia do 4%

Twórcy zdecydowali się w świetny sposób przypomnieć o swoim tytule i właśnie zapowiedziano „wersję próbną”, którą pobiorą wszyscy zainteresowani na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Pliki trafią na nasze sprzęty już jutro.

W trakcie zabawy sprawdzimy tryb sieciowy w pojedynkę lub kooperacji, a nawet postrzelamy w sieciowych trybach. Tak wydarzenie zapowiada Bungie:

„Destiny 2 to dla ciebie nowość? Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów. Przenieś swoje postępy z wersji próbnej do pełnej po jej zakupie.”

Gdzie jest haczyk? Zapewne w ograniczeniach. Aktualnie wydawca nie potwierdza szczegółów, jednak możemy sądzić, że zmagania będą w pewien sposób limitowane – obstawiam wyłączenie zabawy po wyznaczonym czasie.

Jest to mimo wszystko ciekawa forma zachęty. Nie możemy zapomnieć, że Destiny 2 zostanie w grudniu rozwinięte przez pierwszy, fabularny dodatek.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 trial

Nie przegap