Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 16:59
Tsubasa powróci przed Mistrzostwami Świata? Bohater ma spotkać Messiego, Ronaldo i Neuera
1821V

Tsubasa powróci przed Mistrzostwami Świata? Bohater ma spotkać Messiego, Ronaldo i Neuera

To aktualnie nie jest potwierdzona wiadomość, ale bardzo możliwe, że w przyszłym roku będziemy świadkami wielkiego powrotu Tsubasy. Niemieckie oraz tureckie media informują o powrocie legendarnego piłkarza.

Na opowieściach Tsubasy wychowały się tłumy dzieciaków na całym świecie. Place zabaw w całej Polsce były puste, gdy „Kapitan Jastrząb” biegł przez cały odcinek po boisku i wspominał swoje życie, a wiele na to wskazuje, że już wkrótce legenda powróci.

Tsubasa powraca. Captain Tsubasa: The Dream Team zmierza do Europy

Zaznaczam, że nie jest to aktualnie oficjalna wiadomość, ale tureckie media są pewne, że w 2018 roku zobaczymy 2 sezony nowych przygód Tsubasy, które będą składać się na dokładnie 24 odcinki. Opowieść ma trafić na rynek z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji, a w przygodach wystąpią między innymi Messi, Ronaldo, czy też Neuer. Odcinki mają debiutować przed meczami.

Na początku pomyślałem, że jest tylko i wyłącznie głupi żart, ale informację potwierdził oficjalny kanał Bundesligi na Facebooku (ponad 2,6 mln fanów), który wspomniał, że w przygodzie pojawi się reprezentant Niemiec. Wspomniany profil jest prowadzony bardzo skrupulatnie i często przedstawia informacje dotyczące niemieckiej kadry.

Nadal nie otwieram szampana, bo nadal czekamy na oficjalną wiadomość, ale bardzo możliwe, że konkrety przeciek został opublikowany w Turcji, a osoby odpowiedzialne za kanał Bundesligi (mając pewne informacje?) postanowiły pociągnąć temat.

Oby!

Tsubasa powrót

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap