Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 13:58
Tsubasa powraca! Captain Tsubasa: The Dream Team jeszcze w tym roku w Europie
3254V

Tsubasa powraca. Captain Tsubasa: The Dream Team zmierza do Europy

Miłośnicy Tsubasy widząc powyższy tytuł mogą otwierać szampany. Captain Tsubasa: The Dream Team nie jest wyjątkowo wielką produkcją, jednak sympatycy serii powinni zainteresować się grą. 

Captain Tsubasa: The Dream Team to symulator meczów przygotowany przez japoński KLab Inc. Tytuł zadebiutował już w Japonii na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android, ale wydawca właśnie zapowiedział globalną premierę.

„Kapitan Jastrząb” królował na polskich podwórkach, więc zdecydowałem się wspomnieć o nowym tytule przygotowanym przez Japończyków. Gra na dobry początek trafiła wyłącznie na rynek japoński, gdzie od czerwca zebrała sporo pochwał i produkcję pobrało ponad 4 miliony razy.

To właśnie ze względu na pozytywne komentarze zdecydowano się na premierę globalną, która została zaplanowana na grudnia. Już teraz można dokonać „wstępnej rejestracji” – za zainteresowanie się tytułem przed premierą otrzymacie kilka cyfrowych przedmiotów na start, a nawet możecie zgarnąć pakiet prezentów z autografem twórcy Tsubasy – Yoichiego Takahashi.

W Captain Tsubasa: The Dream Team będziemy rozgrywać mecze, szkolić piłkarzy (przykładowo Tsubasę) i rozgrywać mecze z zawodnikami z całego świata. W grudniu odbędzie się premiera w 135 krajach.

Zainteresowanych odsyłam na stronę twórców, zwiastun oraz przedstawiam rozgrywkę z japońskiej wersji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap