Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 13:49
Star Wars: Battlefront II posiada ukryty tryb personalizacji. Twórcy walczą z „droidami kredytów”
1097V

Star Wars: Battlefront II posiada ukryty tryb personalizacji. Twórcy walczą z „droidami kredytów”

Na początku tygodnia dyrektor finansowy Electronic Arts informował o problemie zniszczenia kanonu przez dodanie do Star Wars: Battlefront II kosmetycznych mikrotransakcji, jednak w grze znajduje się cały system odpowiedzialny za zmianę ciuchów. Jednocześnie deweloperzy starają się zareagować na problemy z plagą droidów do automatycznego zdobywania kredytów.

Szwedzi wciąż pracują nad ulepszeniem Star Wars: Battlefront II, jednak studio musi na każdym kroku radzić sobie z kolejnymi problemami. Najnowsze wynikają przez samych graczy oraz dyrektora finansowego Electronic Arts.

Star Wars: Battlefront II to „jedna z najwspanialszych gier EA”. EA nie zrezygnuje z mikrotransakcji

Blake Jorgensen na początku tygodnia zachwalał tytuł DICE nazywając Star Wars: Battlefront II „jedną z najlepszych gier” Elektroników i jednocześnie przedstawiciel EA tłumaczył, że w grze nie znalazły się mikropłatności oparte na kosmetycznych przedmiotach ze względu na problemy z kanonem:

„Jedną z rzeczy, które skupiają naszą uwagę i na których się koncentrujemy jest fakt, by nie złamać kanonu Gwiezdnych Wojen. To niesamowita marka zbudowana przez wiele lat. W tej sytuacji tworząc przedmioty kosmetyczne możesz łatwo złamać kanon. Mroczny Vader w bieli prawdopodobnie nie ma sensu, w przeciwieństwie do czarnego. Nie mówiąc już o tym, że prawdopodobnie nie chcesz zobaczyć Dartha Vadera w różowym stroju. Nie mam nic do różowego koloru, ale nie sądzę, by było to kanoniczne.”

Brzmi to sensownie? Niby tak, bo przecież nikt nie chciałby biegać różowym Vaderem, jednak okazuje się, że DICE przygotowało stosowny system, który nawet znalazł się w grze. Nie możemy tutaj oczywiście mówić o rażących fanów zmianach wyglądu postaci, jednak pozycja posiada mały „dodatek”. Ten system odnalazł jeden z sympatyków pozycji, który bardzo chętnie grzebie w kodzie Star Wars: Battlefront II i wyszukuje ukryte smaczki.

Pytanie pozostaje jedno – nowa mechanika ma dopiero trafić do Star Wars: Battlefront II czy może prace nad zmianą strojów zostały zakończone, jednak w ostateczności nie zdecydowano się udostępnić funkcji graczom?

Na deser warto wspomnieć, że DICE w końcu zdecydowało się zareagować na „droidy kredytów”, czyli najróżniejsze maszyny przygotowywane przez graczy, których zadaniem jest automatyczne zbieranie gotówki w Star Wars: Battlefront II. Twórcy wkrótce zainterweniują i zablokują takie praktyki.

Na zakończenie możecie spojrzeć na ukrytą funkcję i bota:

Źródło: https://kotaku.com/hidden-character-customization-menu-found-in-star-wars-1820853756

Tagi:

Nie przegap