Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 18:36
Fallout 4 i Skyrim Special Edition z ulepszeniami dla Xbox One X. Bethesda zdradza szczegóły
1489V

Fallout 4 i Skyrim Special Edition z ulepszeniami dla Xbox One X. Bethesda zdradza szczegóły

Bethesda kilka godzin temu potwierdziła ulepszenie dwóch wielkich produkcji. Posiadacze Xboksów One X mogą szykować się na piękniejsze tereny w Fallout 4 i dopracowane miejscówki w Skyrim Special Edition.

Bethesda z wielką przyjemnością pracuje nad ulepszeniami dla Xboksa One X. Już wcześniej firma potwierdziła usprawnienie Wolfenstein II: The New Colossus, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider, The Evil Within 2 oraz The Elder Scrolls Online, a teraz do tego zestawu dołączył Fallout 4 oraz Skyrim Special Edition.

Black Desert Online ma zadziałać na Xbox One X w 4K. Twórcy zadowoleni z mocy urządzenia

Jeśli posiadacie wymienione opowieści, to szykujcie się na pobieranie aktualizacji. Fallout 4 doczekał się dynamicznej rozdzielczości Ultra 4K HD, zwiększonej odległości rysowania obiektów, drzew oraz bohaterów niezależnych i poprawionych efektów wiązek światła. Zaś wypakowany treścią Skyrim również  może pochwalić się obsługą dynamicznej rozdzielczości Ultra 4K HD.

Aktualnie z biblioteki Bethesdy największy skok jakościowy zaliczyły Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider i The Evil Within 2, ale nie możemy zapomnieć, że również MachineGames w swoim czasie chwaliło Xboksa One X i zapowiadało oprawę zbliżoną do high-endowych PC.

W niedalekiej przyszłości powinny pojawić się szczegółowe porównania, które pozwolą zapoznać się z ulepszeniami przygotowanymi dla Fallout 4 i Skyrim Special Edition.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Fallout 4 The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition xbox one x