Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 19:38
Black Desert Online ma zadziałać na Xbox One X w 4K. Twórcy zadowoleni z mocy urządzenia
1147V

Black Desert Online ma zadziałać na Xbox One X w 4K. Twórcy zadowoleni z mocy urządzenia

W 2018 roku posiadacze Xboksów One otrzymają możliwość zapoznania się z cenionym Black Desert Online. Twórcy wciąż pracują nad nową wersją, która ma zaoferować konkretną zabawę w pięknej oprawie.

Black Desert Online to koreański MMORPG, który zadebiutował aktualnie wyłącznie na komputerach osobistych. Premiera odbyła się w 2014 roku, ale tytuł jest wciąż rozwijany i cieszy się bardzo wysoką popularnością.

Black Desert Online w Encyklopedii PPE.pl

Microsoft zdołał dogadać się z deweloperami odpowiedzialnymi za tę wielką produkcję i w 2018 roku Black Desert Online trafi na Xboksa One. Dyrektor operacyjny studia postanowił wypowiedzieć się na temat nowej wersji i nie krył zadowolenia z pracy dla Amerykanów.

James Heo wspomniał, że edycja na Xboksa One zadziała w 1080p i 30 klatkach na sekundę, jednak zespół w przypadku Xboksa One X celują w rozdzielczość 4K przy 30 fps. Twórcy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa, ale zamierzają zaoferować odpowiednią jakość dzięki dynamicznemu skalowaniu obrazu.

Przedstawiciel Pearl Abyss wspomniał, że 6 teraflopów mocy Xboksa One X to świetna wiadomość dla programistów, którzy mogą korzystać z tej potęgi przy tworzeniu produkcji w 4K. Koreańczycy już w przypadku edycji na PC stawiali na piękną oprawę i w przypadku edycji na nowy sprzęt Amerykanów nie jest inaczej.

Nadal musimy czekać na konkretne informacje dotyczące daty premiery, ale sympatycy gatunku powinni zacierać rączki, bo Black Deser Online podobno nie zawodzi i oferuje kawał przyjemnej rozgrywki.

Źródło: https://gamingbolt.com/black-desert-online-is-targetting-checkerboard-4k-30fps-on-xbox-one-x-6tflops-gpu-makes-4k-feasible

Tagi: black desert online Pearl Abyss xbox one Xbox One X

Nie przegap