Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 15:58
Final Fantasy XV pozwoli zmieniać bohaterów podczas walki. Twórcy szykują Episode Ardyn!
835V

Final Fantasy XV pozwoli zmieniać bohaterów podczas walki. Twórcy szykują Episode Ardyn!

Square Enix przedstawiło konkretne plany dotyczące rozwoju Final Fantasy XV. Twórcy pracują nad między innymi fabularnym dodatkiem, który pozwoli bliżej poznać Ardyna. Szykuje się spora przyjemność dla fanów!

Japończycy na specjalnym wydarzeniu potwierdzili sporo ciekawostek dotyczących Final Fantasy XV. Już 12 grudnia otrzymamy wielką aktualizację, która w znaczący sposób ulepszy Comrades, czyli tryb sieciowy.

Final Fantasy otrzyma w 2018 roku nowe odsłony. Square Enix podgrzewa atmosferę

Autorzy usuną błędy, dopracują balans, zajmą się ekranami wczytywania, czy też zadbają o zupełnie nowe zadania. W Time Limited Quests bez problemu znajdziemy chętnych do wspólnego eliminowania bestii.

W tym dniu zostanie udostępniony również ciekawy dodatek do głównego Final Fantasy XV. Autorzy pozwolą na zmianę bohaterów podczas walk! Ta opcja miała pojawić się w dniu premiery, jednak studio potrzebowało sporo czasu na dopracowanie elementu.

W grudniu otrzymamy również Episode Ignis, którego ukończenie zajmie około 90 minut. Deweloperzy zadbali o liczne zakończenia, jednak trudno tak naprawdę powiedzieć, czy będzie to miało większy wpływ na opowieść.

Na wydarzeniu pojawił się oczywiście Hajime Tabata, który potwierdził opóźnienie Final Fantasy XV w wersji na urządzenia mobilne. Premiera odbędzie się dopiero zimą.

Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że najważniejszą informacją jest potwierdzenie fabularnego DLC z Ardynem. Już wcześniej pojawiły się plotki o tej opowieści, ale Japończycy w końcu ujawnili prace nad historią. W 2018 roku otrzymamy „przynajmniej trzy” rozszerzenia, których skalę można porównać do wcześniej wydanych epizodów.

Tagi: Final Fantasy XV hajime tabata Square Enix

Nie przegap