Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 17:49
Final Fantasy otrzyma w 2018 roku nowe odsłony. Square Enix podgrzewa atmosferę
1485V

Final Fantasy otrzyma w 2018 roku nowe odsłony. Square Enix podgrzewa atmosferę

Square Enix już wkrótce zaprezentuje dokładne informacje dotyczące dalszego rozwoju Final Fantasy XV, ale Japończycy mają ambitniejsze plany. Twórcy planują „wielki rok”, który zostanie upiększony kilkoma premierami. 

W najbliższą środę poznamy dokładne plany dotyczące rozwoju Final Fantasy XV. Japończycy zdecydowali się kontynuować prace nad tytułem i klienci mogą liczyć na kolejne atrakcje. Dokładne szczegóły zostaną ujawnione na zapowiedzianym Active Time Report.

Final Fantasy XV zostanie wkrótce ponownie powiększone. Twórcy zapowiadają wydarzenie

To nie koniec atrakcji szykowanych przez Square Enix na 2018 rok. Shinji Hashimoto miał okazję udzielić wywiadu redakcji EDAMAME Arcade Channel, podczas którego kierownik marki Final Fantasy wypowiedział interesujące słowa:

„Przyszły rok będzie naprawdę wielki i wprowadzimy ekscytujące, nowe gry z serii Final Fantasy.”

Wcześniej przedstawiciel Square Enix podkreślił, że wewnętrzne zespoły japońskiego studia ciężko pracują, by zaprezentować odpowiednie gry fanom, którzy mogą liczyć na świetne atrakcje z okazji 31-lecia marki.

Czego możemy się spodziewać? W 2018 roku na pewno nie zabraknie rozwoju wspomnianego Final Fantasy XV, gracze zapoznają się z Dissidia Final Fantasy NT, a może nawet otrzymamy pierwszy epizod Final Fantasy 7 Remake? W swoim czasie pojawiło się sporo plotek, według których Square Enix pracuje również nad przeniesieniem trylogii Final Fantasy XIII na PlayStation 4 i Xboksa One.

Znajdą się pewnie optymiści, którzy liczą na wielki, zupełnie nowy tytuł, jednak nie możemy zapomnieć, że prace nad Final Fantasy XV zajęły naprawdę sporo czasu. Główny oddział był wyłącznie skupiony na tym tytule.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Final Fantasy XV shinji hashimoto Square Enix tweet

Nie przegap