Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 13:41
Były współwłaściciel Legii Warszawa przejmuje AGO Gaming
951V

Były współwłaściciel Legii Warszawa przejmuje AGO Gaming

AGO Gaming w przeciągu ostatnich sześciu miesięcy zaprezentowało wybitne umiejętności na międzynarodowej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Zawodnicy według ostatniego rankingu znajdują się wśród najlepszych dwudziestu zespołów na świecie i tę sytuację dostrzegł bardzo ciekawy inwestor.

AGO Gaming w ostatnich dniach walczyło w Barcelonie na europejskich kwalifikacjach World Electronic Sports Games i Polacy odpadli dopiero w ćwierćfinale po porażce z Fnatic. Wcześniej zespół pokonał Szwedów w grupie.

Major w Counter-Strike: Global Offensive. Znamy szczegóły turnieju 

Bardzo dobre wyniki na przestrzeni ostatnich miesięcy sprawiły, że AGO Gaming znajduje się na 20 miejscu w rankingu HLTV. Drużyna według ekspertów zgromadziła 128 punktów, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek pozytywnych informacji od „Aniołków”.

Wkrótce otrzymamy konkretną wiadomość o nowym sponsorze zespołu. Bogusław Leśnodorski, były współwłaściciel Legii Warszawa, zdecydował się ze znajomymi „wejść w esport” i przejąć drużynę. Jak podaje sam zainteresowany, miała to być tajemnica, ale już wkrótce otrzymamy konkretne ogłoszenie.

Leśnodorski w kolejnej wiadomości potwierdził, że esport to „fajna branża”, więc zdecydował się dokonać konkretnego ruchu. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo możemy mieć pewność, że AGO Gaming na przestrzeni kolejnych miesięcy otrzyma możliwość pełnego skupienia się na treningach oraz spotkaniach.

Źródło: Twitter.com

Tagi: ago gaming bogusław leśnodorski Counter-Strike: Global Offensive esport

Nie przegap