Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.11.2017 11:39
Star Ocean: The Last Hope na nowym zwiastunie. Gra zajmuje na PS4 44GB i oferuje opcje graficzne jak z PC
743V

Star Ocean: The Last Hope na nowym zwiastunie. Gra zajmuje na PS4 44GB i oferuje opcje graficzne jak z PC

Square Enix uznało, że jeden zwiastun premierowy to za mało. Firma przygotowała dla nas jeszcze jeden "launch trailer" dla remastera Star Ocean: The Last Hope.

Niestety nadal czekamy na recenzje tego odświeżonego role-playa. Wszystko w związku z faktem, że Square Enix nie dostarczyło z wyprzedzeniem kopii recenzenckich. Dziennikarze dopiero wczoraj zaczęli testowanie tego remastera 4K.

PSX Extreme 244 + Kalendarz Gracza już w sprzedaży!

Na szczęście tytuł wyceniono całkiem rozsądnie. Na PlayStation Store grę można wyrwać, w przypadku posiadania abonamentu PS Plus, za 80 zł. Podciągnięcie gry do rozdzielczości 4K sprawiło, że znacznie zwiększyły się rozmiary Star Ocean: The Last Hope. Produkcja ma zajmować na dysku HDD PS4 prawie 44 GB.

Poniżej mamy też dla was porównanie grafiki z oryginalnej wersji Star Ocean: The Last Hope odpalonej na X360 z remasterem na PS4 Pro/PC.

Co ciekawe - w wersji na PS4 i PS4 Pro znajdziemy bardzo rozbudowane opcje graficzne, które praktycznie nigdy nie występowały wcześniej w grach konsolowych. Gracz może ustawić m.in. standard jakości cieni, wybrać metodę antyaliasingu, wyłączyć rozmycie kamery a nawet zadecydować o rozdzielczości tekstur. W naszej galerii znajdziecie screenshoty z menu opcji graficznych.


Tagi:

Nie przegap