Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 18:55
Devil May Cry 5 trafi nie tylko na PlayStation 4. Capcom planuje drugą wersję
2247V

Devil May Cry 5 trafi nie tylko na PlayStation 4. Capcom planuje drugą wersję

Capcom ma zaprezentować Devil May Cry 5 dopiero w przyszłym roku, jednak firma może zmienić plany ze względu na liczbę konkretnych przecieków dotyczących produkcji. Informator wspomniał tym razem o drugiej wersji gry.

Capcom nadal nie potwierdził tworzenia Devil May Cry 5, ale od połowy miesiąca pojawiają się coraz to konkretniejsze przecieki, które pozwalają sądzić, że Japończycy faktycznie pracują nad produkcją.

Devil May Cry 5 z masą przecieków. Data premiery, prezentacja, historia, szczegóły gameplayu

Zdaniem ostatnich przecieków, Capcom ma już przygotowany zwiastun prezentujący szerokiej publiczności Devil May Cry 5, jednak Sony nalega, by produkcja została ujawniona dopiero na przyszłorocznym E3.

Twórcy marki PlayStation w tym wypadku zdecydowali się zainwestować w japońskie studio i pomóc w przygotowaniu produkcji. Gotówka zdaniem informatora pomogła zapewnić wyłączność, ale będzie to tylko i wyłącznie czasowa ekskluzywność.

Konkrety ponownie zaprezentował Son of Sparda, który otrzymał wiadomość, według której Capcom zdecydował się na początku zaoferować produkcję na PlayStation 4, jednak w późniejszym terminie tytuł trafi również na komputery osobiste. Twórcy podobno uważali, że „Devil May Cry 5 to ryzyko”, więc szukali potencjalnego partnera, który pomoże sfinansować projekt.

Son of Sparda wspomina, że gra powstaje na Unreal Engine 4 i jest mało prawdopodobne, by tytuł zadebiutował na trzeciej platformie.

Źródło: https://wccftech.com/devil-may-cry-5-unreal-engine-4/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 plotka

Nie przegap