Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 20:22
EA Sports UFC 3 wygląda fantastycznie! Gameplay prezentuje nową grę EA Sports – beta wystartowała
3391V

EA Sports UFC 3 wygląda fantastycznie! Gameplay prezentuje nową odsłonę – beta wystartowała

Jeśli wyraziliście chęć uczestnictwa w testach EA Sports UFC 3, to powinniście czym prędzej sprawdzić skrzynki e-mail. EA Sports zaprasza do swojej nowej produkcji, więc możemy z tej okazji spojrzeć na czysty gameplay.

Na początku lutego odbędzie się wielka premiera EA Sports UFC 3. Tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One, a gracze mają w tym wypadku otrzymać znacznie bardziej dopracowane zmagania.

EA Sports UFC 3. Zwiastun zapowiada nowości i mocne ciosy

Twórcy w dniu prezentacji produkcji zapowiedzieli chęć przygotowania testów, które właśnie się rozpoczęły. Gracze mogli wyrazić chęć uczestnictwa w rozgrywce, więc jeśli podaliście swój adres e-mail, to bardzo możliwe, że otrzymaliście już wiadomość od deweloperów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty rozgrywki i gra wygląda naprawdę dobrze! Już pierwsze walki potwierdzają, że autorzy nie zmarnowali ostatnich miesięcy i animacja wydaje się znacznie lepiej dopracowana.

Zawodnicy muszą ponownie zwracać uwagę na wytrzymałość, celować w odpowiednie części ciała i tym samym w dobry sposób osłabiać przeciwnika. Gameplay – przynajmniej pod względem wizualnym – wygląda znacznie lepiej od EA Sports UFC 2.

Nadal musimy zaczekać na konkretne informacje dotyczące rozgrywki, jednak jeśli autorzy odrobili zadanie domowe, to nowa część UFC może zaprezentować oczekiwany przez fanów poziom.

Tagi: beta EA Sports EA Sports UFC 3 gameplay